Życzenia Świąteczne

„Chwała na wysokości Bogu,

a na ziemi pokój ludziom dobrej woli” (Łk 2, 14)

Opatrzność Boża wyznaczyła nam trudny czas na tej ziemi. Można po­stawić pytanie, czy kiedykolwiek był taki czas?

„Nie bój się Człowieku. Chociaż szatan szaleje, chociaż jego słudzy robią wszystko, by szatańskie prawa ustanowić, chociaż diabeł sieje strach, kłamstwo i zamęt, to z Betlejemskiej Stajenki wciąż promieniuje Największa miłość - Bo­ża miłość do człowieka. Promieniuje pokój i bezpieczeństwo. Nie bój się Czło­wieku. Wśród diabelskiego wycia i ciemności odnajdź drogę do Boga. On z mi­łości do Ciebie stał się „malutki kieby rękawicka". On Cię uratuje". (Aldona Zaorska).

Wszystkim czytającym te słowa, na nadchodzące Święta, życzę głębokiej wiary, że trwając w nauce Kościoła i Ewangelii, zdołamy przeżyć trudności, a w wieczności cieszyć się z dobrze obranej ziemskiej drogi.

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 1

W tym tygodniu 162

W tym miesiącu 685

Wszystkich 63589