Reaktywacja strony

Pragnę wszystkich odwiedzających parafialną stronę internetową przeprosić za przerwę w emisji stony, wynikłej z przyczyn technicznych.

Witam serdecznie na odnowionej stronie parafialnej.

Na zbliżające się Święta , życzę Wam Wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus pomógł przezwyciężyć wszelkie zło w naszym życiu i poprowadził do niebieskiej Ojczyzny.

W naszym kościele dnia 27 kwietnia 2014 r. o godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II. Po Mszy św. odbędzie się program słowno-muzyczny z udziałem p. Anny Adamiak (mezzosopran) i p. Macieja Rayzachera (aktor). Na zakończenie zostaną zapalone od "Kanonizacyjnej Iskry Miłosierdzia" przyniesione przez wiernych świece, które winny płonąć w domach przed wizerunkiem św. Jana Pawła II.

ks. Proboszcz.